Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o Teletubies

 

  Něco, co žádný jiný Teletubbie web nabízí:
  SPRÁVNĚ romanization je kantonský Po!

  Počet na čtyři v kantonský:
  Yat, Yi, Saam, Sei

  Říci 'Rychleji!':
  Faai di

  Říkají 'Pomalejší!,
  Maan di

  Nyní můžete zpívat spolu s poštou!
  "Faai di, di Faai, Faai di, Po!"

  'Bohové' z vesmíru Teletubby jsou Baby Slunce a omminpotent větrný mlýn. Baby vychází a zapadá slunce, otevírání a zavírání programu, zatímco větrný mlýn Zdá se, že zázraky různých druhů, v neposlední řadě je vysílání fotografie z našeho světa do tummies na Tubbies.

  Hlas vesmíru Teletubbies k nim promlouvá skrze všudypřítomné a tajemný mluvčí rohy.

  Je zřejmé, že to není obyčejný show.

  Nesu to vše k Vaší pozornost, protože ze dvou důvodů: za prvé, přehlídka je brilantní a velmi uklidňující a šťastný, že často rozbité dítě v nás, jako transgender folk, a protože Tinky Winky.

  Neumím si představit, ale že Tinky Winky je první behavorally transgendered znak kdy jsou v dětských program určený pro velmi malé děti.

  Tinky Winky zapadá do klasického modelu transgendered, zejména transsexuální dítě. Tinky Winky je velmi tichý a rezervovaný, ale nijak zvlášť plachý. On je velmi lingustically pokročilé, a jemné chování a způsobu. On je trochu trapné, jako když ne úplně pohodlné s jeho tělem. On má brzy facination s věcmi, které jsou jasné a hezké, a sdružuje převážně ženy, a s artefakty obecně spojovány s ženami. Není jinak zvláště zženštilý ... prostě něžný a jemný a rezervovaný.

  To vše jsou standardní, vlastnosti a chování dětí, které později ukáže být uznány transgendered nebo transsexuální.

   Tinky Winky tance sladce v hezké sukénka!

  Neumím si představit, že tvůrci Teletubbies jsou zcela neznalí tohoto. Sedí to příliš dokonale.

  Takže, když jsem si jist, že by se nikdy veřejně přiznat, že to -opravdu myslím, že to bude odepřen nejhlasitěji pro docela pochopitelných důvodů v našem současném světě nesnášenlivosti- Já za sebe jsem velmi rád a vděčný za zařazení genderqueer jednotlivce ve show - jeden z nás.
   

   
   

Autorská práva na postavy Teletubbies, obrázky, zvuky a logo
    Ragdoll Productions (UK) Limited 1996 a BBC Worldwide Limited jeden tisíce devět set devadesát šest sedmtiny.
Všechna práva vyhrazena celém světě. Toto pojednání o Teletubbies není schválen ani žádným způsobem spojen s BBC nebo Ragdoll Productions. Tento článek je pouze pro vzdělávací účely. Všechny obrázky jsou používány na základě spravedlivého práva Použít jako vzdělávací a obrazových materiálů, stejně jako umělecké koláže na něž se vztahuje rozhodnutí První návrh.


Je to TubbyToast! Yayyyyyy!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What you necessary to recognize about ear-splitting blood affliction

(Agooguidly, 9. 10. 2018 3:12)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-libre/

 

 

Poslední fotografie


Kontakt

Mail listArchiv

Kalendář
<< prosinec / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 56485
Měsíc: 277
Den: 10