Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členové

 

    To je Tinky Winky, nejstarší a nejvyšší z Teletubbies. Tinky Winky je definován jako muž, strašně rezervovaný a velmi jemný, má nejlepší jazykové znalosti všech Tubbies, a když ne plachý, je velmi choulostivá na behavior.Tinky Winky je velmi milující a soucitný. Jeho nejoblíbenější věc na světě je velké jasnou červenou kabelku-který má vlastnost, že jsou větší zevnitř, než zvenčí-a zbožňuje tanec v Tutu. Jeho nejleppši 

 

    To je Dipsy, velmi silné ego, ale také velmi snadno zastrašit od věci. Dipsy je silně muž. Dipsy nejoblíbenější věc je kráva-vzor klobouku, a jeho nejlepší přítel je Laa Laa. On je považován za nejlepšího tanečníka ze čtyř. Dipsy má tendenci být zapojený do výroby Tubbie Topinka, jeden z podivných potravin, které se živí Tubbies.

 

    Laalaa

 

    Laa Laa je energický a velmi roztomilé ženy, který ji miluje shapechanging oranžový míč. Její oblíbené slovo je 'Nice' a ona je mimořádně sladká. Ona je velmi společenská a plná úsměvů.Ona je asi druhý nejlepší tanečnice, a je druhý nejlepší na jazyk. Ona také miluje zpěv, a je velmi přítulný.

 

 

    To je Po. Po je nejmenší z Teletubbies, a jezdí na milované skútru po celé Teletubbieland. Tato žena je zvláště zběhlí v technologii Tubbies, která provozuje většinu svých strojů. Po je velmi plachý, spíše tichý a velmi mladé, ale občas se počítá a mluví čínsky i anglicky a společné Tubbie pre-jazyk, kterým mluví všichni. Po obecně provozuje Tubbie Tustard pudink stroj, který je živí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

new

(kuk, 1. 4. 2013 11:06)

http://www.youtube.com/watch?v=xEIRuTcTYD8

super Teletubbies

 

 

Poslední fotografie


Kontakt

Mail listArchiv

Kalendář
<< prosinec / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 57159
Měsíc: 214
Den: 4